راهپیمایى کردن تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا

راهپیمایى کردن: تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein – tim meli Football saheli italiya

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارقان علاقه باتری!

دزدان سابقه‌دار که با دزدی باتری خودروی پژو 206، آن را 50 هزار تومان می‌فروختند، با بررسی دوربین‌های مداربسته دستگیر شدند. 

دستگیری سارقان علاقه باتری!

دستگیری سارقان علاقه باتری!

عبارات مهم : باتری

دزدان سابقه دار که با دزدی باتری خودروی پژو 206، آن را 50 هزار تومان می فروختند، با بررسی دوربین های مداربسته دستگیر شدند.

به گزارش جام جم، در پی دزدی سریالی باتری خودروها در محله خاک سفید، پیگیری به پرونده و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.

ماموران در تحقیقات خود متوجه شدند، سارقان هنگام ظهر و نیمه های شب که خیابان خلوت هست، اقدام به دزدی باتری خودروها می کنند.

دستگیری سارقان علاقه باتری!

تحقیقات ادامه داشت تا این که روز یکشنبه دزدی دیگری به ماموران کلانتری اعلام شد. شاکی در شکایت خود گفت: ظهر امروز ماشین را کنار خیابان پارک کردم. ساعتی بعد که برگشتم، ماشین روشن نشد. مکانیکی آوردم که مشخص شد باتری ماشین را دزدی کرده اند.

ماموران با بررسی دوربین های مداربسته، تصویر سارق را به دست آورده و هویت او در آلبوم مجرمان حرفه ای شناسایی شد. شاهین 28 ساله از دزدان سابقه دار بود که ماموران بعد از ورود به منزل اش، او و سه همدستش را دستگیر کردند. در بازرسی از منزل آنها تعدادی باتری سرقتی کشف شد.

دزدان سابقه‌دار که با دزدی باتری خودروی پژو 206، آن را 50 هزار تومان می‌فروختند، با بررسی دوربین‌های مداربسته دستگیر شدند. 

شاهین در تحقیقات گفت: ظهر و نیمه های شب در گروه های دو نفره و با موتور خودروهای پژو 206 را شناسایی کرده و در وقت کمی با قیچی قفل کاپوت را تخریب کرده و باتری را دزدی می کردیم. هر باتری سرقتی را 50 هزار تومان می فروختیم و با آن موادمخدر می خریدیم.

سرهنگ حشمتیان، مدیر کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در این باره گفت: متهمان در بازجویی ها به 50 فقره دزدی باتری اعتراف کرده اند که 11 شاکی شناسایی شده است اند.

وی افزود: خریدار باتری ها هم شناسایی شد و در بازرسی مغازه اش باتری های سرقتی کشف شد.

دستگیری سارقان علاقه باتری!

واژه های کلیدی: باتری | ماشین | تحقیقات | شناسایی | دستگیری سارق | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz