راهپیمایى کردن تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا

راهپیمایى کردن: تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein – tim meli Football saheli italiya

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در انتظار جادوی ساق‌ها ، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران – الهلال عربستان

تنها نماینده باقی مانده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه شب، جهت افزایش به فینال بازی‌ها به یک معجزه نیاز دارد؛ چیزی که در فوتبال اصلا عجیب نیست

در انتظار جادوی ساق‌ها ، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران - الهلال عربستان

پرسپولیس کشور عزیزمان ایران – الهلال عربستان/ در انتظار جادوی ساق ها

عبارات مهم : ایران

تنها نماینده باقی مانده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه شب، جهت افزایش به فینال بازی ها به یک معجزه نیاز دارد؛ چیزی که در فوتبال اصلا عجیب نیست.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس کشور عزیزمان ایران فردا شب (سه شنبه) در مسقط پایتخت کشور عربی عمان، به مصاف الهلال عربستان می رود. این دیدار، بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هست. در بازی رفت، نتیجه چنان رقم خورد که حالا فینال آسیا، رویایی دور جهت سرخ ها باشد ولی در فوتبال هیچ چیز قابل آینده نگری نیست. در فوتبال همه چیز می تواند اتفاق بیفتد و “معجزه” در فوتبال، اعجاز ندارد.

در انتظار جادوی ساق‌ها ، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران – الهلال عربستان

پرسپولیس کشور عزیزمان ایران در بازی رفت – با حاشیه یا بدون آن – باخت ولی حکمت بازی های رفت و برگشت، همین است که بازنده می تواند در ۹۰ دقیقه دوم، نتیجه را به سود خود برگرداند. هرچند سخت و هرچند دور از انتظار، پرسپولیس ۹۰ دقیقه وقت دارد که خود را به فینال آسیا برساند.

سرخ پوشان ایرانی در تاریخ خود بارها نشان داده اند که می توانند به بازی برگردند. چه در آسیا باشد و حریف، تیم قزاقستانی و عربستانی (آلیما و الاهلی) و چه کشور عزیزمان ایران باشد و حریف، استقلال تهران، پرسپولیسی ها راه برگشتن به بازی را خوب بلدند.

تنها نماینده باقی مانده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه شب، جهت افزایش به فینال بازی‌ها به یک معجزه نیاز دارد؛ چیزی که در فوتبال اصلا عجیب نیست

همین چند ماه پیش بود که بارسلونا بازی ۴ بر صفر باخته دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در بازی برگشت جواب داد و در نهایت ۶ بر ۵ برنده شد. درست هست، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران شباهتی به بارسلونای افسانه ای ندارد و بازیکنانش هم حتی نزدیک مسی و نیمار نیستند ولی الهلال عربستان هم پاری سن ژرمن نیست و بازیکنانش هر چند توانمند، به گرد پای ستاره های تیم پاریسی نمی رسند.

پرسپولیس جهت بازی فردا، حسین ماهینی را به علت محرومیت و فرشاد احمدزاده را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد. مهدی طارمی هم که فعلا از تیم دور هست. در طرف دیگر، الهلال عربستان با بازیکنان سطح بالایش به میدان می آید و شاید به بازیکنی مثل ماتیاس بریتوس اروگوئه ای – که مورد غضب هواداران عربستانی است – هم بازی دهد. هر چه باشد، این بازی، جدال فوت و زندگی است جهت پرسپولیس. حتی اگر احتمال فوت از امید زندگی زیاد باشد، باید جنگید و به جادوی ساق های بازیکنان امیدوار بود.

سه شنبه شب، ساعت ۱۹:۳۰، در حاشیه خلیج هر لحظه فارس، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران به مصاف الهلال عربستان می رود.

در انتظار جادوی ساق‌ها ، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران – الهلال عربستان

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | عربستان | عربستان | عربستانی | پرسپولیس | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz