راهپیمایى کردن تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا

راهپیمایى کردن: تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein – tim meli Football saheli italiya

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد/ شغلی ندارم! ، کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید منع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ارتباطی به فیفا ندارد. 

منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد/ شغلی ندارم! ، کفاشیان

کفاشیان: منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد/ شغلی ندارم!

عبارات مهم : ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال می گوید منع حضور بانوان در ورزشگاه ها ارتباطی به فیفا ندارد.

علی کفاشیان در گفت وگو با ایسنا، ابتدا راجع به این که گفته می شود بازنشسته بوده و نمی تواند در فدراسیون فوتبال فعالیت کند، گفت: بازنشستگی مشکلی ایجاد نمی کند آیا که من در فدراسیون فوتبال، پست نایب رییسی دارم و این پست نیز شغل محسوب نمی شود.

منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد/ شغلی ندارم! ، کفاشیان

او هم چنین درمورد حضورش در کمیته فوتسال به عنوان سرپرست و این که تاج گفته می خواهد حکم ریاست برایش بزند، بیان کرد: آقای تاج در این مورد می داند. من در جریانش نیستم ولی اگر او گفته می خواهد حکم ریاست بزند، مبارک است!

کفاشیان در پاسخ به این پرسش که تاج اعلام کرده فیفا میزبانی جام جهانی فوتسال را به علت منع حضور بانوان در ورزشگاه ها به کشور عزیزمان ایران نمی دهد، توضیح داد: فیفا در تنها نامه ای که به ما ارسال کرده، گفته میزبان جام جهانی، یک سال دیگر معرفی خواهد شد ولی نامه ای مبنی بر این که کشور عزیزمان ایران از بین نامزدها کنار گذاشته شده، به دست مان نرسیده است.

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید منع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ارتباطی به فیفا ندارد. 

سرپرست کمیته فوتسال افزود: آیا نباید میزبانی را به کشور عزیزمان ایران بدهند؟ دست فیفا نیست که بخواهد در عنوان ورود بانوان دخالت کند. آن ها بیش تر به دنبال عنوان هتل و فرودگاه ها هستند. تا امروز نیز اصلا بحث منع حضور بانوان در سالن را با ما نکرده اند. تنها بحثی که وجود داشت، تعویق یک ساله مشخص شدن میزبان بود که آن هم به خاطر پرسشها خود فیفا به علت بحث اسپانسری به وجود آمده است.

او راجع به حضورش در ورزشگاه های فوتسال جهت تماشای لیگ، مطرح کرد: با وجود این که گفته می شود کفاشیان بازی های لیگ را نمی بیند، تا الان بازی های زیادی را از نزدیک دیده ام. دیروز (جمعه) هم جهت بازی تاسیسات دریایی و مقاومت قرچک به سالن رفتم. قبل از آن هم جهت دیدن لیگ به مشهد و تبریز رفته بودم.

کفاشیان در آخر راجع به این که گفته می شود کفپوش تازه کمپ تیم ملی خریداری نشده و اهدایی AFC بوده هست، به ایسنا گفت: این کفپوش از سوی فدراسیون فوتبال خریداری شده است و فکر می کنم حدود ۲۰۰ میلیون تومان نیز برایش هزینه شده است است.

منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد/ شغلی ندارم! ، کفاشیان

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتسال | ورزشگاه | علی کفاشیان | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz